Hakkımızda


2005 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak kurulduk.

Yıllar içinde gelişerek yeni binamızı yaptık, taşındık, yetmedi ek binalar yaptık.

Bugün Bal-Fizik Tıp Merkezi, T.C Sağlık Bakanlığı’ndan özel çalışma belgeli 2. basamak sağlık hizmeti veren tam teşekküllü “ A Tipi “ Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetlerimize ek olarak radyoloji, iç Hastalıkları, nöroloji ve diyet bölümlerimiz de hizmetinize girdi. Gelişmeye devam ediyoruz. Mutluyuz…

Merkezimiz 6 doktor, 6 fizyoterapist, 1 diyetisyen, röntgen teknikerleri, laboratuvar teknikerleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon teknikerleri, hemşireler, sağlık memurları ve toplamda 40’ın üzerindeki personeliyle çağdaş sağlık hizmetleri üretmektedir.

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi, sağlık alanı olan geniş bir arazi içinde inşa edilmiş, 2500 metrekare kapalı alanı bulunan, 5 katlı müstakil bir binadır. Binamız özel hastane konseptinde yapılmıştır. Tıp merkezimiz verdiği hizmet alanlarıyla, en son tıbbi teknolojiden oluşan donanımıyla ve sürekli kendisini yenilemesiyle ülkemizdeki üstün özellikli merkezler arasındadır. "A Tipi" tıp merkezi olarak ruhsatlandırmasıyla da üst düzeyde kaliteli bir kuruluş olduğu TC Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Fizik tedavi ve rehabilitasyon için Özel Bal-Fizik Tıp Merkezine gelen her hasta uzman hekimlerimizce muayene ve tetkikler sonucu değerlendirilmekte ve sorunlarına yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi, deneyimli fizyoterapistler ve yardımcıları tarafından merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla uygulanmaktadır.

Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir. Günümüzün gelişmiş koşullarında sağlığınızın takipcisi olmak, tedavi şartlarını çok daha uygun ve rahat koşullarda gerçekleştirmek, Bal-Fizik Tıp Merkezinin kurumsal anlayışıdır.

Açık MR, röntgen, 4 boyutlu ultrason ve renkli doppler cihazlarımız ile gelişmiş bir radyoloji ünitemiz vardır.

Her türlü tıbbı tahlil hizmeti vermekteyiz.

Diyet konusunda da diğer tıbbi hizmetlerimizde olduğu gibi ciddi, bilimsel ve etik değerlere bağlı kalarak hizmet vermekteyiz.

Bal-Fizik Tıp Merkezi güvenli ve yüksek standardı, çağdaş anlayışla oluşturulmuş tüm sağlık personeli ve tıbbi rehabilitasyon ekibi ile sizlere sunduğu modern çağdaş sağlık hizmetlerden büyük mutluluk duymaktadır.