BALFİZİK

SOSYAL MEDYA

© 2022 Özel Balfizik Tıp Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır
“Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz.
Paşaalanı Mah. Sabri Uğur Cad.
No: 14 Karesi / BALIKESİR

ÖZEL BALFİZİK TIP MERKEZİ

2005 yılında iyi hizmet anlayışı ve hasta memnuniyetini misyon edinerek kurulan Özel BalFizik Tıp Merkezi, Balıkesir'de fizik tedavi ve rehabilitasyon dalındaki hizmetleri yanı sıra, iç hastalıkları  ve radyoloji alanında da hizmet vermektedir. Balıkesir ilinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ağırlıklı olan tek tıp merkeziyiz.

Hastalar muayene, tetkikler ve tedavileri için sevk almadan doğrudan müracaat etmektedir.

Merkezimizde 1 Dahiliye Uzmanı, 1 Radyoloji Uzmanı, 4 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, 7 Fizyoterapist, 3 Fizik Tedavi Teknikeri, 3 Röntgen Teknisyeni, 1 ATT, 1 Tıbbi Laboratuvar Teknikeri, 1 Sağlık Memuru, 8 idari personel görev yapmaktadır.  

Binasının etrafı bahçe ile çevrilidir. İçinde tehlikeli atık madde deposu, su deposu ve otoparkı vardır. 

Merkezimizde bulunan Açık MR, röntgen, 4 boyutlu ultrason ve renkli doppler cihazları ve gelişmiş radyoloji ünitesi ile tüm tetkikler en kısa sürede yapılmakta olup, her türlü tıbbı tahlil hizmeti verilmektedir. Güleryüz, kalite ve hızın sağlıkta önemini biliyoruz ve uyguluyoruz.

Atatürk'ün ”Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz” sözünün sorumluluğuyla hareket eden merkezimiz; konusunda uzman doktorları ve güler yüzlü personeli ile çağdaş sağlık hizmetleri sunarak ve hastalarımızın tüm tetkiklerini mümkünse aynı gün içerisinde, bekletmeden tamamlayarak soruna yönelik en iyi tedaviyi planlamaktadır.  

Dr. NAFİ ERGÜN ÖZDEŞ kimdir?

1953 Ankara doğumluyum. Kırşehirli bir aileyiz. Kültürlü, eğitimli, köklü bir ailemiz var. Babamın büyük amcası Lütfi Müfit Özdeş Mustafa Kemal Atatürk'ün en yakın arkadaşlarındandır. Harbiye ve Kurmay Mektebi'ni ( Harp Akademisi) birlikte okumuşlar. Aile soyadımız “ÖZDEŞ” bizzat amcamıza Atatürk tarafından verilmiştir. Özdeş soyadını taşımak benim için bir gururdur. 

Rahmetli babam emekli albaydı. İlkokulu 5 ayrı şehirde okudum. Babamın asker olması sebebi ile Gelibolu, Tekirdağ ve Bandırma'dan sonra Ankara'ya yerleştik. Çocukluk ve gençlik dönemim Ankara'da geçti. Eğitim hayatımda önemli bir yer tutan Ankara Fen Lisesi mezunuyum. Bu da benim için bir gururdur. Başarılı bir eğitim hayatı sürdürdüm. Hacettepe Tıp Fakültesi'ni 1978'de bitirdim. O yıl Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı'nda ihtisasa başladım. 1982'de bitirdim. Uzman oldum. Askerlik görevimi Erzincan'da, mecburi hizmetimi de Rize'de tamamladım. 1986 yılında Balıkesir'e tayin oldum ve 19 yıl boyunca kamuda ( Balıkesir Devlet Hastanesi) hekimlik yaptım. 2005 yılında Balfizik'i kurmak için kamudan ayrıldım.

Başta hastalarım olmak üzere karşılaştığım insanlara empati yapmaya özen gösteririm. İnsanlara yardım etmek, onları doğru yönlendirmek benim ve BalFizik'in ana felsefesidir. 2005 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak kurulan Balfizik, daha sonra aşamalar kaydederek Özel BalFizik Tıp Merkezi oldu. Balfizik'in  kurucusu ve işletmecisi olarak etik değerlerimizden vazgeçmeden 37 yıldır Balıkesir'de sağlık sektöründeki hizmetime devam etmekteyim.

İyi bir Fenerbahçeliyim. 25 yıl Fenerbahçe Kongre Üyeliği yaptım. 2022 yılında Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Üyeliği'ne atandım. 70 yaş ile 20 yaş arasında benim için hiçbir fark yok. Aynı heyecan ve istek ile yapmak istediklerimi hayata taşımaya devam ediyorum. Küçük yaşlarda içimde kalan müzikle uğraşma hevesimi son yıllarda kanun dersleri alarak hayatıma katıyorum.

Kendimi geliştirmek, yenilikleri takip etmek ve bu yeniliklere adapte olmak, hayatın içinde aktif yer almak önemli.

Her şeyin güzel olması dileğiyle. Sağlıkla kalın.

 

Kadromuz

Fizyoterapistlerimiz

Diğer Personellerimiz

Anlaşmalı Kurumlar

SGK

BANKALAR

ÖZEL SİGORTALAR

YURTDIŞI SİGORTALAR

Hareket Özgürlüğü Merkezi

Tedaviler merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla uygulanmaktadır.